Güreli Ailesi olarak sizlere fırsat ve tecrübe sağlar.

Çalışanların yetenek, başarı ve performanslarının kariyerlerine yansıdığını düşündüğümüz için onların gösterdikleri gelişim çabaları, İnsan Kaynaklarının desteği ve yönlendirmesiyle kendileri için kariyer fırsatına dönüşür.

Sadece iş hedefleri ve şirketin rekabet gücü için değil, çalışanlarımızın kendi mutlulukları için de; gelişimlerini sağlar ve destekler.

Çalışanlarımızın yıl içerisinde göstermiş oldukları performanslarını ölçüp, "Kariyer Planlamalarını" ve "Eğitim İhtiyaçlarını" belirler.

Mevcut işleri daha iyi yapabilmek, değişen koşullara uyum sağlayabilmek ve şirketimizin çalışanlarının kendilerini daha iyi geliştirebilmeleri amacıyla, hedefler ile kurumsal değer ve prensiplerimizin temelini oluşturduğu kariyer planlama ve egitim programları doğrultusunda çalışanların yetkinlikleri geliştirilir ve yaptıkları işte en iyi olmaları için desteklenir.

Şirketimizde Performans Değerlendirme Sistemi baz alınarak yıllık eğitim ihtiyaç analizi yapılır.Aldığımız sonuçlar doğrultusunda çalışanlarımıza, kurum içi ve kurum dışı eğitim olanakları sağlanır.

Çok iyi yabancı dil bilen , tecrübeli ve başarılı çalışanlarımız, üyesi bulunduğumuz Baker Tilly International'ın her sene düzenlediği Dünya Konferanslarına mesleki kariyerlerine katkı sağlamak amacıyla ve şirketimizi temsil etmek üzere gönderilir.

Kurum İçi ve Kurum Dışı eğitimlerimizi, personel motivasyon aktivitelerimiz, üniversite mezunu gençlerimize şirketimizi tanıtıcı kariyer günleri etkinliklerimiz ve sektörel tanıtım günlerinde, şirketimizi kurumlara tanıtmak için yapılan organizasyonlarımız hakkında geniş bilgi almak isteyenler aktiviteler bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirler.

Şirketimiz,"Sosyal Sorumluluk Projeleri"ne de bireysel ve kurumsal olarak katkıda bulunmaktadır. Bu konuyla ilgili geniş bilgi sosyal sorumluluk bölümünde yer almaktadır.