2013 İstanbul Corporate Games Dragon Boat Yarışlarında Baker Tilly Güreli Dragon Boat Takımı Skor Şampiyonu olmuştur.

2013 İstanbul Corporate Games Dragon Boat Yarışlarında Baker Tilly Güreli Dragon Boat Takımı Skor Şampiyonu olmuştur.

2010 yılından itibaren şirketimiz, İnsan Kaynakları Direktörümüz Yosun Güreli'nin organize ettiği ve takım oyunu olması nedeniyle çalışanlarımıza önerdiği İstanbul Corporate Games oyunlarından Dragon Boat yarışlarına katılmakta ve dereceler almaktadır. 

Bu yıl Baker Tilly Güreli Dragon Boat Takımı, Türkiye'nin en büyük 36 firmasının katılıdığı yarışlarda büyük bir başarı ile aşağıda ki skorları elde etmiş ve şirketimize 4 dalda madalya getirmiştir.

1) 200 metre birincilik madalyası,

2) 400 metre birincilik madalyası,

3) Corporate Games Dragonboat spor şampiyonluğu kupası

4) Corporate Games Division 3 spor şampiyonluğu kupası,  (38 madalya ile - 20 sporcuyla katılan şirketler arasında bölüm şampiyonluğu)

Sonuç:

-Bu yıl şirketimiz, Corporate Games Dragonboat dalındaki tüm ödülleri topladı.

-Müsabakalar boyunca koşulan toplam sekiz serinin sekizini de birinci tamamladı.

- Ülke birincilerinin katıldığı uluslararası nitelikteki,  Dünya Corporate Games birincilerinin belirlendiği, World Corporate Games'e katılmaya hak kazandı.

Güreli Dragonboat takımı spor şampiyonu olarak İngiltere'nin Liverpol şehrinde yapılacak World Corporate Games'e katılma hakkını elde etti. World Corporate Games, ülke birincilerinin katıldığı Uluslararası nitelikteki bir turnuvadır.

200 metre final sonuçları : 1) Baker Tilly Güreli 2)  Ali Raif İlaç 3) Makel Elektrik 4) Unilever 5) TAT konserve 6) Petrol Ofisi 7) Panalpina 8)Toksöz Grup

400 metre Final Sonuçları :  1) Baker Tilly Güreli 2) Makel  3) Ali Raif İlaç 4) TAT konserve 5) Toksöz Grup 6) Petrol Ofisi 7) SAP Türkiye 8) Panalpina

Dragon Boat ile ilgili basında çıkan haber için tıklayınız.